Genç yaşında vefat etmişti! Acılı eşinden yürek burkan paylaşım

Yaşamı boyunca istediği her şeye sahip oldu Tom Parker. Gencecik yaşında dünyanın en çok tanınan müzisyenlerinden biri oldu, büyük bir şöhrete kavuştu. Çok mutlu bir evlilik yaptı. Aşık olduğu kadından iki güzel çocuğu oldu. Ne yazık ki beyin kanseri onu hayattan kopardı.

Dördüncü evre glioblastoma beyin kanseriyle 18 ay boyunca mücadele eden Tom Parker, 30 Mart 2022 yılında hayatını kaybetmişti.

HER ŞEY YARIM KALDI

The Wanted grubuyla ünlenen şarkıcı Tom Parker’ın rüya gibi hayatı 2020’de aldığı haberle kararmıştı. Grubun en popüler olduğu dönemlerde Parker, glioblastoma hastalığına (beyin kanseri) yakalandığını ve en fazla 1 yıl ömrü kaldığını öğrenmişti.

AİLESİ İÇİN MÜCADELE ETTİ

Milyonlarca hayranı olan genç yıldız, evlendiği oyuncu eşi ve dünyaya gelen iki küçük çocuğu için büyük bir mücadele verdi. 18 ay boyunca hastalığıyla savaşan Tom Parker, Temmuz 2019’da doğan kızı Aurelia ve Ekim 2020’de doğan oğulları Bodhi’nin büyüdüğünü göremeden yaşamını kaybetti.

PAYLAŞIMI DUYGULANDIRDI

Hayatının aşkını kaybetmekle kalmayan, bunun yanında iki küçük çocuğuyla bir başına kalan Kelsey Parker, eşinin vefatının yıldönümünde sosyal medya hesabından yayınladığı gönderiyle yürekleri burktu.

Tom Parker’in eşi, ünlü şarkıcının vefatının ikinci yıldönümünde yayınladığı videoya şu notu düştü:

İki yıl geçtiğine inanamıyorum. Bizi terk etmen daha dün gibi geliyor ama uzun zamandır kendi başımaymışım gibi hissediyorum ve sen buradan gittiğinden beri çok şey değişti. Başardığımız her şeyden gurur duyacağını biliyorum. Ev istediğimiz gibi görünüyor, Rae okulda ve gelişiyor, Bodhi futbol formalarını çıkarmıyor, K2K güçten güce gidiyor ve büyüttüğüm çevrimiçi topluluk. Benimle gurur duyacağını biliyorum, ben de kendimle gurur duyuyorum, ama burada olup bana kendin söylemeni her şeyden çok isterdim. Kollarını bana sarmanı ve ulaşılan her dönüm noktasının heyecanını paylaşmanı.

“DAHA ÖNCE HİÇ HİSSETMEDİĞİM KADAR ZAYIF HİSSEDİYORUM”

Ünlü şarkıcının eşi Parker paylaşımının devamında: “İkinci yılın en zor yıl olduğunu söylerler ve herkes bana eğer bunu atlatabilirsem her şeyi atlatabileceğimi söyleyip duruyor. Ama nedense kendimi daha önce hiç hissetmediğim kadar zayıf hissediyorum.” ifadelerini kullandı.

ÇOCUKLAR BABALARINI SORUYOR

Kelsey Parker notunu şu sözlerle bitirdi:

Rae ve Bodhi daha fazla soru soruyorlar ve cevaplamama yardım etmen için sana ihtiyacım var. İki koca yıl ve giderek zorlaşıyor, kolay değil. Seni her zamankinden daha çok özlüyorum. Seni ve sahip olduğumuz her şeyi bugün ve sonsuza kadar kutluyorum. Seni sonsuza kadar söyleyemeyeceğin kadar sevdiğimi hatırla.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir